کمیته رفاهی

برانکو: فردا به فدراسیون می روم و با مشت روی میز می کوبم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 121 ] - چهارشنبه, 6 تیر 1397
برانکو: فردا به فدراسیون می روم و با مشت روی میز می کوبم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانستم آنقدر قوی هستم! خیلی به خودم افتخار می‌کنم که چنین قدرتی دارم، فردا به فدراسیون می‌روم و با مشت روی میز م...

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی دانستم آنقدر قوی هستم! خیلی به خودم افتخار می‌کنم که چنین قدرتی دارم، فردا به فدراسیون می‌روم و با مشت روی میز می‌کوبم!

برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان این تیم در جام جهانی گفت: قبل از هر چیز مایلم درباره تمرینات آماده سازی خودمان صحبت کنم. چهارمین سیکل تمرینات را فردا تمام می‌کنیم و فردا به کرواسی سفر خواهیم کرد. امروز هم یک بازی تدارکاتی انجام دادیم.

*از تمرینات تیم خیلی راضی هستم و به تیم خوشبینم

وی ادامه داد: کمال بیمار بود و شجاع هم گردن درد داشت و در استفاده از آنها به نوعی صرفه جویی کردیم. خیلی راضی هستیم و بسیار خوشبینم، امیدوارم تغییرات خاصی بوجود نیاید و کاملا آماده سوپر جام و لیگ قهرمانان هستیم.

*بیرانوند با پرسپولیس قرارداد دارد، سعی می‌کنیم امیری را نگه داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به درخشش بیرانوند و امیری نگران جدایی آنها در فصل پیش‌رو نیست گفت: بیرانوند قرارداد دارد و نمی‌تواند برود؛ امیری قراردادش تمام شده و ما سعی می‌کنیم او را نگه داریم و باید ببینیم چه می‌شود.

*رفیعی علاقمند باشد، آماده‌ایم جذبش کنیم

وی درباره شرایط سروش رفیعی گفت: رفیعی بازیکن ما است و اینجا از خودش اثر خوبی گذاشته است. هر چند مدت همراهی اش با ما کوتاه بود، اما اگر علاقمند به بازگشت باشد ما هم آمادگی داریم جذبش کنیم. می‌دانیم که او نمی تواند در شش ماهه اول ما را همراهی کند؛ اگر امکانش باشد خوشحال می‌شویم با ما باشد.

*عدم حضور امیری و بیرانوند در تیم تاثیرگذار خواهد بود

برانکو درباره عدم همراهی امیری و بیرانوند در تمرینات پیش فصل و اینکه آیا این موضوع مشکلی در آماده‌سازی آنها ایجاد نمی‌کند گفت: قطعاً تاثیر خواهد داشت، اما به هر حال ما باید به آنها 15 روز استراحت بدهیم و می‌دانم برای شروع فصل آمادگی لازم را نخواهند داشت چون آنها بلافاصله بعد از مسابقات لیگ به تیم ملی رفته اند و استراحت لازم را نداشتند.

 

وی درباره انتقاداتی که کی‌روش همواره به بازیکنان لیگ داشت در حالی که بهترین بازیکنان تیم ملی بازیکنانی بودند که در لیگ موفق و کم نوسان ظاهر شده بودند گفت: حتما کی‌روش آنطور که باید نگاه دقیقی نداشته است. بهترین بازیکنان تیم ملی ابراهیمی، امیری، حسینی، چشمی و بیرانوند بودند؛ بازیکنانی که از دل لیگ آمده بودند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصاحبه کی‌روش مبنی بر اینکه مربیانی مانند برانکو، قلعه نویی و کرانچار نباید در روند آماده‌سازی تیم ملی دخالت کنند، گفت: چه کسی دخالت می‌کند؟ ما کجا دخالت کردیم؟ کرانچار که کرواسی است؛ قلعه‌نویی هم باشگاه خودش را دارد، من هم باشگاه خودم را دارم. کجا دخالت کردیم؟ ما باشگاه خودمان را تمرین می دهیم نه تیم ملی را.

برانکو در خصوص اینکه کی‌روش گفته او می‌تواند اردوهای تیم ملی را تعطیل کند، تصریح کرد: نمی دانستم آنقدر قوی هستم! خیلی به خودم افتخار می‌کنم که چنین قدرتی دارم! خوب شد این موضوع را گفت. فردا به فدراسیون می‌روم و با مشت روی میز می‌کوبم!

وی درباره نتایج تیم ملی کرواسی در جام جهانی گفت: کرواسی تیمی عالی دارد با یک مربی خیلی خوب؛ البته انتظار داشتیم قطعاً از این مرحله عبور کند، اما بعد از این همه چیز باز است و هر امکانی وجود دارد. بر چه اساسی پرتغال باید بهتر از کرواسی باشد؟ حتی بهتر از ایران. آنها به جز رونالدو بازیکنی ندارند. کرواسی بازیکنان خوبی دارد؛ آنها تیم هستند و مربی موفق شده آنها را جمع‌آوری کند. مربیان کروات جام‌های زیادی امسال کسب کردند. یک کشور را پیدا کنید که در یک سال این همه قهرمان داده باشد

وی در پاسخ به این سوال که به نیمکت کرواسی نزدیک شده بود گفت: الان هم دو پیشنهاد ملی دارم که منتظر جواب من هستند، اما دوست دارم در باشگاه کار کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مخالفت استقلال با برگزاری سوپرجام گفت: نمی‌دانم و جوابی برای آن ندارم، اما از آنجایی که کی‌روش گفته من قوی هستم فردا به فدراسیون می‌روم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما استقلال برابر پرسپولیس در «دربی نوروز» به چه نتیجه ای می رسد؟

گالری عکس

جدول