کمیته رفاهی

کی روش: برانکو، قلعه نویی و کرانچار کارم را خراب نکنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 102 ] - چهارشنبه, 6 تیر 1397
کی روش: برانکو، قلعه نویی و کرانچار کارم را خراب نکنند

سرمربی تیم ملی در خصوص تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران و برنامه هایی که نیاز به همراهی تیم های باشگاهی دارد، صحبت هایی مطرح کرده است. کارلوس کی‌رو...

سرمربی تیم ملی در خصوص تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران و برنامه هایی که نیاز به همراهی تیم های باشگاهی دارد، صحبت هایی مطرح کرده است.

کارلوس کی‌روش پس از بازی با تیم ملی پرتغال، به چند سوال در خصوص قرارداد جدید با فدراسیون و برنامه هایش برای آینده تیم ملی پاسخ داد.

کی‌روش درباره اختلافات خود با فدراسیون فوتبال و این که از طرف مسوولان فدراسیون گفته می‌شود قرارداد خود را در ترکیه تا جام ملت‌ها تمدید کرده است، گفت: چیزی که می‌خواهم بگویم این است که با توجه به شرایط فدراسیون درخواستی دارم که از جمله شرایط فدراسیون است و توسط فدراسیون صادر شده و شرایط درستی هم هستند که آن‌ها از من درخواست کردند تا به کارم ادامه دهم. با این حال، همانطور که گفتم نیازمند شرایطی هستیم و انتظاراتی دارم تا به مرحله دوم صعود کنیم. باید فکر کنم. باید بدانم چه احساسی دارم چون همانطور که می‌دانید من زیاد کار می‌کنم. هشت سال خانواده و دوستانم را فدا کردم و نمی‌توانم با وعدو وعید به کارم ادامه دهم و در 15 روز به توافق برسم و بعد آقای برانکو مصاحبه‌ای کند و چون آن‌ها از پرسپولیس می‌ترسند، نمی‌توانیم تیم را آماده کنیم. هرچیزی حدی دارد.

سرمربی تیم‌ملی در ادامه در پاسخ به این سوال خبرنگار بانک ورزش درباره اختلاف با برانکو، سرمربی پرسپولیس و اینکه چه زمانی این اختلافات برطرف می‌شود، گفت: می‌دانم به محض این که به توافق برسیم اینطور می‌شود که اگر آقای برانکو حرفی بزند تمرینات تیم ما به مشکل می‌خورد و مسوولان می‌گویند هواداران پرسپولیس برای ما مانع به وجود می‌آورند و ما هم نمی‌توانیم به خوبی آماده شویم. من با آقای برانکو هیچ مشکلی ندارم. فقط اینطور است که من عقاید خودم را دارم و او هم باید عقاید خودش را داشته باشد. این تنها چیزی است که می‌دانم. این که چه کسی مسوول چیست. این تمام چیزی است که لازم دارم. چون در برزیل، در استرالیا همین آدم‌ها هستند که آماده سازی تیم ملی را به خطر می‌اندازند. و باید این را بدانم که با چه کسی سروکار دارم. اگر کسانی غیر از فدراسیون و مسوولان مرتبط قصد دخالت دارند من توافقی نمی‌کنم. اگر بخواهم ادامه دهم، قبل از این که توافقی بکنم، باید بدانم هیچ کس، نه آقای برانکو نه آقای قلعه نویی نه آقای کرانچار آماده‌سازی تیم من را خراب نمی‌کنند. خیلی ممنونم.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا از عملکرد هشت ساله کی روش راضی هستید؟

گالری عکس

جدول