کمیته رفاهی

آلمان قهرمان جهان باخت، برزیل مدعی قهرمانی متوقف شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 186 ] - دوشنبه, 28 خرداد 1397
آلمان قهرمان جهان باخت، برزیل مدعی قهرمانی متوقف شد

در دومین بازی بزرگ امروز برزیل که با انبوهی از ستاره های جوان ولی باتجربه وارد جام شده، برابر سوییس تن به تساوی داد تا مثل آرژانتین مقابل سد محکم حریف درجه دو...

در دومین بازی بزرگ امروز برزیل که با انبوهی از ستاره های جوان ولی باتجربه وارد جام شده، برابر سوییس تن به تساوی داد تا مثل آرژانتین مقابل سد محکم حریف درجه دو اروپایی متوقف شود. با این دو نتیجه که نشات گرفته از علم روز بدنسازی ورزشکاران حرفه ای و نزدیک شدن تیمها از لحاظ آمادگی فیزیکی است، می توان انتظار تداوم نتایج غافلگیرکننده را داشت.
 
 

ثبت دو نتیجه شگفتی ساز در چهارمین روز جام جهانی 2018 نشان داد باید در روسیه منتظر اتفاقات جالب و مهیج ببشتری باشبم.

تیم ملی آلمان که چهار سال قبل در برزیل مقتدرانه به مقام قهرمانی جام جهانی رسیده بود، به دنبال شروع پُر قدرت در رقابت‌های 2018 بود تا پس از دهه ها بتواند قهرمانی را تکرار کند و از همین ابتدا برای سایر حریفان و مدعیان خط و نشان بکشد ولی مانشافت‌ امروز در ورزشگاه لوژنیکی مقابل تیم ملی پرانگیزه مکزیک غافلگیر شدند و با گلی که در دقیقه 35 ایروینگ لوزانو روی ضد حمله سریع و با پاس هرناندس به ثمر رساند، با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا بزرگترین شفگتی جام جهانی روسیه تا اینجای کار رقم بخورد.

دروازه‌بان و خط دفاعی مکزیک برابر ستاره‌های آلمان نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند که در بین آنها گیرمو اوچوآ و هوگو آیالا بهتر از همه مکزیکی‌ها بودند و کاری کردند تا آلمان در نخستین بازی جام جهانی خود شکست ناباورانه‌ای متحمل شود؛ اوچوآ با مهارهای خود و آیالا با تکل‌ها، ضربات سر و توپ‌هایی که از مهاجمان آلمان گرفت، نقش به سزایی در برد مکزیک داشتند.

شاید بتوان تساوی آرژانتین مقابل ایسلند را نتیجه‌ای عجیب در روزهای گذشته جام جهانی دانست ولی بدون شک بزرگترین شگفتی امروز با شکست یک بر صفر آلمان برابر مکزیک رقم خورد؛ مانشافت‌ها که فکرش را نمی‌کردند در شروع کارشان نتوانند از مکزیک امتیاز بگیرند، با این باخت حالا جایگاه خود در جدول گروه F را هم در خطر می‌بینند و به احتمال فراوان به‌عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کنند.

در دومین بازی بزرگ امروز برزیل که با انبوهی از ستاره های جوان ولی باتجربه وارد جام شده، برابر سوییس تن به تساوی داد تا مثل آرژانتین مقابل سد محکم حریف درجه دو اروپایی متوقف شود. در این دیدار که رأس ساعت 22:30 به وقت تهران در ورزشگاه روستوف آرنا به قضاوت سزار راموس مکزیکی انجام شد، برزیل ابتدا با گل دقیقه 20 کوتینیو  از حریف اروپایی خود پیش افتاد، اما در ادامه این زوبر بود که در دقیقه 50 نتیجه را به تساوی کشاند.

با این دو نتیجه که نشات گرفته از علم روز بدنسازی ورزشکاران حرفه ای و نزدیک شدن تیمها از لحاظ آمادگی فیزیکی است، می توان انتظار تداوم نتایج غافلگیرکننده را داشت. پس از تساوی آرژانتین برابر ایسلند و شکست آلمان مقابل مکزیک، این بار هم برزیل که دیگر مدعی قهرمانی جام جهانی محسوب می‌شود، نتوانست کاری از پیش ببرد و با وجود حملات فراوان تا ثانیه‌های پایانی، تنها به یک امتیاز در دیدار با سوئیس بسنده کرد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

آیا مارک ویلموتس گزینه خوبی برای سرمربی تیم ملی کشورمان است؟

گالری عکس

جدول