کمیته رفاهی
 

تشویق ایرانی ها روی اعصاب خارجی ها!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 402 ] - یکشنبه, 27 خرداد 1397
تشویق ایرانی ها روی اعصاب خارجی ها!

تشویق پُر شور هواداران ایرانی در جریان بازی با مراکش واکنش‌های منفی زیادی را هم در پی داشته که در نوع خود جالب توجه است. تماشاگران ایرانی در بازی جام جها...

تشویق پُر شور هواداران ایرانی در جریان بازی با مراکش واکنش‌های منفی زیادی را هم در پی داشته که در نوع خود جالب توجه است.

تماشاگران ایرانی در بازی جام جهانی تیم ملی مقابل مراکش که با برتری یک بر صفر ایران همراه بود، حضور پُر رنگی در ورزشگاه سن پترزبورگ داشتند و پیش از شروع مسابقه تشویق خود را شروع کردند و تا پایان مسابقه دست از حمایت برنداشتند تا شاگردان کی‌روش بتوانند به سه امتیاز برسند.

اما تشویق‌های بی‌امان 25 هزار هوادار ایرانی با بوق‌هایی که در دست داشتند، واکنش‌های منفی زیادی را هم در پی داشته که روزنامه دیلی میل هم به این موضوع پرداخته و نوشته است: «ایرانی‌ها سر و صدای زیادی در ورزشگاه سن پترزبورگ داشتند و صدای بوق آنها هیجان انگیز و البته کر کننده بود که صدای ووووزلا در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی را یادآوری می‌کرد.»


این روزنامه پست‌های برخی کاربران توئیتری را هم درباره تشویق تماشاگران ایرانی در دیدار برابر تیم ملی مراکش منتشر کرده که برخی از آنها را در زیر می‌بینید:


* سریع صدا را قطع کردم چون صدا مثل ووووزلا فاجعه‌بار بود.

 


* از فیفا می‌خواهم کاری کند از شر این ووووزلاها راحت شود چون اعصاب ما را خراب می‌کنند.

 

 

* آیا ووووزلا در این جام جهانی هم استفاده می‌شود؟

 

 

* من فراموش کرده بودم که این ووووزلاها چقدر اعصاب خردکن بودند و خوشحالم در یک جام جهانی دیگر این را تجربه می‌کنم.

 

 


* اینجا روسیه است و آفریقای جنوبی نیست؛ با این صدای ووووزلاها اعصاب خوردی راه نیاندازید.

 

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام گزینه برای تیم ملی فوتبال بهتر است؟

گالری عکس

جدول