کمیته رفاهی
 

هواداران سنگ تمام گذاشتند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 371 ] - شنبه, 19 خرداد 1397
هواداران سنگ تمام گذاشتند

هواداران سنگ تمام گذاشتند         تیم ملی فوتبال ایران در حالی تمرین روز شنبه خود را در زمین استراگینو برگزار کرد که کارلوس کی‌روش و ...

هواداران سنگ تمام گذاشتند

 

 

 

 


تیم ملی فوتبال ایران در حالی تمرین روز شنبه خود را در زمین استراگینو برگزار کرد که کارلوس کی‌روش و بازیکنان روز شاد و متفاوتی را پشت سر گذاشتند.

کارلوس کی‌روش بر خلاف گذشته در تمرین روز شنبه تیم  ملی روز متفاوتی داشت. او از ابتدای تمرین به میان هواداران آمد و با آنان به خوش و بش پرداخت و بارها با درخواست‌های هواداران ایرانی و غیر ایرانی حاضر در محل تمرین تیم ملی با آنان به گفت‌وگو پرداخت و به درخواست‌های آنان برای گرفتن عکس یادگاری پاسخ مثبت می‌داد.

تمرین تیم ملی فوتبال از ساعت ۱۱ به وقت محلی در زمین تمرین استراگینو برگزار شد تمرین امروز با تمرین‌های پیشین تیم ملی کاملا متفاوت بود و همه بازیکنان با دستور کی‌روش به کنار زمین آمدند و با تماشاگران عکس یادگاری گرفتند.

در ابتدای تمرین بازیکنان ۱۵ دقیقه به گرم کردن پرداختند و سپس به وسط زمین تمرین آمدند و کی‌روش چند دقیقه‌ای برای بازیکنان به صحبت پرداخت.

بازیکنان تیم ملی پیش از وارد شدن به زمین مورد تشویق هواداران حاضر قرار گرفتند و به بازیکنان خوش‌آمد گفتند. بازیکنان تیم ملی نیز پس از حضور در جمع هواداران از حمایت آن‌ها تشکر کردند و تاکید کردند که پاسخ این حمایت‌ها را با تمام توان خواهند داد.

پس از شروع تمرین کارلوس کی‌روش مدتی را با کریم انصاری فرد به گفت‌وگو پرداخت و بعد از آن بازیکنان به تمرین دو نفره و چند نفره پرداختند و سپس به سپک‌تاکرا پرداختند. تمرین تیم ملی یک ساعت و ۲۰ دقیقه طول کشید و پس از آن بازیکنان به رختکن رفتند.

در تمرین امروز اشکان دژاگه و مهدی طارمی بدن‌های خودشان را ریکاوری کردند و در کمپ تمرینی تیم ملی حضور داشتند.

از نکات جالب دیگر تمرین امروز هوای بسیار سرد محل تمرین بود. این سرما در حدی بود که تماشاگران حاضر گاهی شروع به راه رفتن می‌کردند تا بتوانند خودشان را گرم کنند.

کارلوس کی‌روش روز بسیار پرکاری را در تمرین امروز داشت به طوری که به هر درخواستی که از سوی هواداران برای گرفتن عکس و امضا می‌شد و همچنین به همه درخواست رسانه‌های فارسی زبان، پرتغالی و انگلیسی زبان و تلویزیون فیفا برای درخواست مصاحبه و گفت‌وگو پاسخ مثبت داد.

هواداران حاضر در محل تمرین گاهی اوقات با صدای بلند تماشاگران و کارلوس کی‌روش را تشویق می‌کردند که سرمربی تیم ملی در مواردی به ابراز احساسات این تماشاگران پاسخ می‌داد.

سردار آزمون و قوچان نژاد بسیار مورد توجه تماشاگران بود و بارها و بارها از سوی تماشاگران مورد تشویق قرار گرفتند.

تمرین‌های تیم ملی از فردا در محل کمپ اصلی لوکومتیو پیگیری خواهد شد.

 

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام گزینه برای تیم ملی فوتبال بهتر است؟

گالری عکس

جدول