کمیته رفاهی
 

در آخرین جلسه هیأت مدیره جمعیت در سال 1396 چه گذشت؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 350 ] - سه شنبه, 8 اسفند 1396
در آخرین جلسه هیأت مدیره جمعیت در سال 1396 چه گذشت؟

در آخرین جلسه هیأت مدیره جمعیت در سال 1396 چه گذشت؟       پانزدهمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال با حضور غلامحسین زمان آبادی مع...

در آخرین جلسه هیأت مدیره جمعیت در سال 1396 چه گذشت؟

 

 

 

پانزدهمین جلسه هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال با حضور غلامحسین زمان آبادی معاونت محترم فرهنگی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این نشست که با موضوع حضور اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال «فیفا» و مارکو فان باستن، ستاره اسبق تیم ملی هلند و باشگاه آ.ث.میلان و رئیس دپارتمان فنی فیفا در ایران به مدت سه ساعت در ساختمان مرکزی این جمعیت برگزار شد، معاون فرهنگی فدراسیون فوتبال، ضمن تشکر از زحمات و خدمات جمعیت حامیان هواداران فوتبال در سخنانی به تشریح برنامه های از پیش تعیین شده در شهرآورد 86 پرداخت.

وی در بخشی از سخنانش از همیاران هوادار جمعیت حامیان هواداران فوتبال به عنوان نیروهای داوطلب که از میان تماشاگران گزینش شده‌اند با احساس مسئولیت اجتماعی که بهترین راهکار و پادزهر جهت اصلاح جو حاکم بر ورزشگاه‌ها و تلاش برای رفع مشکلات فرهنگی نام برد و اصرار بر ادامه کار همیاران هوادار و حضور بانوان همیاران هوادار در مسابقات فوتبال و فوتسال بانوان کرد.

معاون فرهنگی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: خیلی خوشحال هستیم که این جمعیت توسط افراد با تجربه، آگاه و کار بلد اداره و هدایت می شوند و از زمانی که این جمعیت شکل گرفت، اقدامات خوب و مفیدی مثل تشکیل هیأت مذهبی جامعه اسلامی فوتبال، طرح همیاران هوادار و ... انجام شد که مورد تائید کامل فدراسیون فوتبال می باشد.

در آغاز این دیدار، محمدرضا تهرانی رئیس هیأت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال در سخنانی گفت: تماشاگران و هواداران ایرانی سرمایه های فوتبال هستند که باید آنان را دید، برایشان احترام و شخصیت قائل شد و ظرفیت بی حد و حصر نهفته در وجود پرجوش و خروش آنان را کشف کرد و در جهت سازنده به کار گرفت که این جمعیت با این اهداف خواستار توجه بیشتر مسئولین ورزشی به ویژه فدراسیون فوتبال است.

در این نشست خانم قویدل سرگروه همیاران زن گزارشی از حضور بانوان همیار هوادار در بین تماشاگران در دو مسابقه فوتسال ایران و روسیه ارائه کرد و آمادگی همیاران هوادار زن را در مراسم استقبال از ریاست فدراسیون جهانی فوتبال و همراهانش در هتل المپیک و آکادمی تیم ملی فوتبال اعلام کرد.

در ادامه این نشست، رسول امین جواهری مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال گفت: ما جمعیتی هستیم که به صورت داوطلبانه در تمامی مسابقات فوتبال برای اعتلای فرهنگ هواداران و حل مسایل و مشکلات آنان تلاش می کنیم و برای استقبال از آقای اینفانتینو و همراهانش و نیز «دربی86» با حضور 50 همیار هوادار آموزش دیده مرد و 10 تن از بانوان همیار هوادار حضوری فعال خواهیم داشت.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام گزینه برای تیم ملی فوتبال بهتر است؟

گالری عکس

جدول