کمیته رفاهی
 

هیات مدیره استقلال از اعتبار ساقط شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 409 ] - دوشنبه, 15 آذر 1395
هیات مدیره استقلال از اعتبار ساقط شد

هیات مدیره استقلال از اعتبار ساقط شد                   جلسات هیات مدیره باشگاه استقلال غیرقانونی است. این روزها د...

هیات مدیره استقلال از اعتبار ساقط شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جلسات هیات مدیره باشگاه استقلال غیرقانونی است.

این روزها در حالی که اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در مصاحبه های مختلف به برنامه های آینده شان اشاره می کند و در عین حال برخی از آنها به مصوبات جلسات خود اشاراتی دارند این هیات مدیره غیرقانونی و جلسات آنها نیز از اعتبار ساقط است.

غیرقانونی بودن جلسات هیات مدیره استقلال در حالی است که هیچکدام از اعضای آن اشاره ای به این موضوع نداشته اند و وزارت ورزش نیز به این بحث ورود نکرده است.

موضوع غیرقانونی بودن جلسات هیات مدیره باشگاه  استقلال به بحث تعداد اعضای آن برمی گردد.

پس از درگذشت منصور پورحیدری عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال تعداد اعضا از 5 نفر به 4 نفر رسید و طبق اساسنامه شرکت های سهامی خاص و قانون تجارت اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال حداقل 5 و یا 7 نفر عضو اصلی باید داشته باشد لذا با توجه به درگذشت منصور پورحیدری دو جلسه ای که مدیران استقلال با 4 عضو برگزار کردند کاملا غیرقانونی بوده و مصوبات آن جلسات نیز از اعتبار ساقط است.

 وزارت ورزش و شخص مسعود سلطانی فر تا این لحظه درباره جانشین منصور پورحیدری در هیات مدیره استقلال تصمیمی نگرفته اند و این در حالی است که اگر وزارت ورزش و جوانان هرچه سریع تر تکلیف هیات مدیره این باشگاه را مشخص نکند مشکلات به مراتب بزرگ تری پیش روی این باشگاه قرار خواهد گرفت.

باشگاه استقلال طی یک ماه اخیر از نابسامانی های هیات مدیره خود آسیب هایی دیده است اما همچنان اراده ای برای سروسامان دادن این وضعیت دیده نمی شود.

طبق قانون شرکت ها سه رکن مهم مدیرعامل ، هیات مدیره و بازرس قانونی را نمی توان نادیده گرفت و اگر استقلالی ها هرچه سریع تر صاحب هیات مدیره ای متشکل از حداقل 5 یا 7 عضو نشود تمام مصوبات بعدی آنها نیز از درجه اعتبار ساقط خواهد شد.

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

کدام گزینه برای تیم ملی فوتبال بهتر است؟

گالری عکس

جدول