کمیته رفاهی
 

ملامحمد: تیم ملی فوتبال بدون برنامه فرهنگی به استرالیا می رود!

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 1602 ] - دوشنبه, 8 دی 1393
ملامحمد: تیم ملی فوتبال بدون برنامه فرهنگی به استرالیا می رود!

ملامحمد: تیم ملی فوتبال بدون برنامه فرهنگی به استرالیا می رود! رییس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: برای اعزام تیم ملی فوتبال به جام ملت های آسیا در استرالی...

ملامحمد: تیم ملی فوتبال بدون برنامه  فرهنگی به استرالیا می رود!
رییس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: برای اعزام تیم ملی فوتبال به جام ملت های آسیا در استرالیا برنامه فرهنگی خاصی نداریم.
ملامحمد: تیم ملی فوتبال بدون برنامه خاص فرهنگی به استرالیا می رود
محمدرضا ملامحمد روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: تیم ملی فوتبال فردا دوشنبه راهی استرالیا می شود و برای اعزام این تیم برنامه خاصی در نظر نگرفتیم.

وی در باره برنامه های این کمیته برای حمایت از ملی پوشان کشورمان در جام ملت های آسیا نیز گفت: حقیقت این است که منابع مالی برای حمایت از تیم ملی در اختیار نداریم و به همین دلیل مسئولیت این کار را به ایرانیان ساکن در استرالیا و رایزن فرهنگی محول کردیم.

رییس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه حدود 70 هزار ایرانی در استرالیا زندگی می کنند، گفت: اگر در هر مسابقه تیم ملی فوتبال ایران پنج هزار ایرانی نیز به عنوان تماشاگر شرکت کنند، هزینه بسیار زیادی برای تهیه تی شرت و پرچم نیاز است که فعلا در اختیار نداریم.

وی تاکید کرد: البته ایرانیان ساکن در استرالیا در این زمینه بسیار فعال عمل می کنند و با آنان در ارتباط هستیم . آنان سازمان دهی مناسبی دارند و از تجربه های خوبی نیز در این زمینه برخوردار هستند و رایزن فرهنگی ایران در سیدنی نیز به این موضوع رسیدگی می کند.

ملامحمد به بافت فرش جام ملت های آسیا اشاره کرد و گفت: این فرش از سوی دو هنرمند کشورمان بافته شده و علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال آن را به عنوان نشان همدلی به همتای استرالیایی خود اهدا خواهد کرد. مراسم رونمایی از این فرش به زودی در فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد که زمان آن متعاقبا اعلام می شود.

وی در باره اعزام افراد به جام ملت های آسیا گفت: فدراسیون فوتبال غیر از تیم ملی فوتبال شامل بازیکنان و کادر فنی و عوامل اجرایی هیچ فرد دیگری به استرالیا اعزام نمی کند. 

رییس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال در پایان گفت: اگر تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا نتیجه مطلوبی کسب کند، برای برگشت آنان حتما برنامه فرهنگی خواهیم داشت تا استقبال شایسته از ملی پوشان کشورمان داشته باشیم.

تیم ملی فوتبال ایران خود را برای شرکت در شانزدهمین دوره جام ملت های آسیا که از روز 19دی ماه در استرالیا آغاز می شود، آماده می کند.

ایران در گروه سوم این رقابت ها با تیم های بحرین، قطر و امارات همگروه است که نخستین دیدار ایران درچارچوب این مسابقات روز 21 دی ماه برابر بحرین است!


مرتبط با موضوع

گالری عکس

جدول